Krby na míru (Břeclav)

Zajišťování výstavby, rekonstrukcí a revizí krbů a komínů.

  • Lanžhotská 3378/20a
  • Břeclav
  • 690 02
  • Prodejna se nachází v blízkosti vlakového a autobusového nádraží na ulici Žižkova, 3. rodinný dům od Stromořadní ulice.
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme firma působící zejména na Jižní Moravě a jsme schopní Vám zaručit kvalitní a odbornou práci v oblasti kamnářství, podloženou celou řadu školení a přidělených certifikátů.

V praxi se nám velice osvědčily osobní schůzky se zákazníky, na které zjistíme požadavky a očekávání klienta. Pro vyhotovení bezplatného cenového návrhu je nezbytně nutné vědět, jak často chce zákazník krbem vytápět, jaký komfort od krbové vložky očekává, jaké má designové požadavky a v jakém cenovém rozmezí má stavbu krbu či krbových kamen naplánovanou. Samozřejmostí je zjištění i technických parametrů, jako velikost vytápěné místnosti či počet místností, průměr a výška komínu, požadavek na horkovzdušné či teplovodní rozměry... atd.

Na základě všech zjištěných informací Vám doporučíme krbovou vložku, která by pro Vás byla neoptimálnější v poměru ceny a kvality.

Samotnou obestavbu krbové vložky Vám uděláme na míru ať už na základě ústní dohody nebo přesně podle dodané fotografie či obrázku.

Pracujeme s certifikovanými materiály, které splňují přísné bezpečnostní normy. Pravidelně se zúčastňujeme nejnovějších školení, která jsou nezbytná pro vykonání kvalitní práce.

Na našich webových stránkách najdete celou řadu našich realizací.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce